آگهـــی هــا

TVC & Promotional Video

تیزر,آگهی های تلویزیونی و ویدئویی , رسانه ای که تاثیرات فرهنگی آن کمتر جدی گرفته میشود

ساخت آگهی های ویدئویی از دید برخی هنرمندان کاری غیر هنری ویا حتی فروش هنر به حساب می آید. اما در دنیای امروز ساخت آگهی های ویدئویی از اهمیت خاصی برخوردار است. این اهمیت از بابت تکنیک معرفی و انتقال حجم بیشترین اطلاعات در کمترین زمان ممکن به مخاطب هدف ارزشمند است وسطح خاصی از توانایی یک کارگردان را طلب مبکند.

از آن مهمتر ومسئله ای که کمتر به آن توسط هنرمندان ایرانی پرداخته شده است مبحث دیده شدن است. یک آگهی ویدئویی علاوه بر پیام تجاری خود می تواند پیامی انسانی , فرهنگی و حتی ملی را به مخاطب بدهد. این پیام شاید در میان ثانیه های اندک یک آگهی بصورت پر رنگ حتی دیده نشود و یا در لایه های زیرین یک آگهی جاگذاری شده باشدولی تعدد بسیار زیاد دیده شدن باعث میشود تا از اهمیت آن کاسته نشود. همواره باید به این اصل مهم توجه کرد که شهروند دنیای امروز حجم بسیار زیادی از آنچه در فضا ها و رسانه ها در طول روز میبیند از گستره آگهی ها هستند و این کسر بسیار زیاد کمتربه عنوان نوعی رسانه مستقل دیده شده است. در این قسمت تعدادی از آگهی هایی که از سال ۱۳۷۹ کار کرده ام را خواهید دید. آگهی هایی که بعضا بیش از ۱۰ میلیون بیننده در یکبار پخش تلویزیونی داشته است.

 آگهی تلویزیونی روپوش خضرا –  بهداشتی وحرفه ای

این آگهی تلویزیونی جهت معرفی برند خضرا ,تولید کننده انواع روپوشهای بهداشتی وکاری به کارگردانی علی حسن زاده طراحی و ساخته شده است.

چینی بهداشتی نوین سرام کویر– آگهی تولید

این تیزر در سال ۱۳۹۸ به سفارش کارخانجات چینی بهداشتی نوین سرام کویر ساخته شده است. در این تیزر که تلاش شده است تا با کمک آوا وتصویر سیر تکامل یک محصول از خاک تا ارسال برای بیننده نمایش داده شود.

.

 تیزر رب سرخ آبی– آگهی تلویزیونی نحوه تولید

این تیزر در راستای کمپین تبلیغاتی سرکت سرخ آبی طراحی شده و بنا دارد تا با تمرکز بر معرفی نحوه پخت صنعتی رب گوجه فرنگی این شرکت بیننده را در جریان روند تولید محصول قرار دهد. این تیزر به کارگردانی علی حسن زاده و جهت پخش در تلویزیونها و شبکه های مختلف صدا وسیمای ایران و کشورهای منطقه طراحی و ساخته شده است.

 تیزر کارخانه تولیکا– معرفی تکنولوژی های تولید

این تیزر در راستای کمپین تبلیغاتی شرکت تولیکا وبا هدف معرفی دستگاهها و تکنولوژی جدید مجموعه در تولید مبلمان و دکوراسیون منزل طراحی و ساخته شده است.

 آگهی تلویزیونی عربی هتل آپارتمان امید 

این آگهی تلویزیونی باهدف معرفی هتل آپارتمان امید جهت پخش درشبکه های عربی زبان منطقه وبه کارگردانی علی حسن زاده طراحی و ساخته شده است.

 آگهی ویدئویی معرفی مجتمع سنگ استاد شهریار به زبان روسی 

این آگهی ویدئویی باهدف معرفی یکی از قدیمی ترین مجتمع های تولید سنگ در کشور  به مخاطبان روسی زبان تهیه و تولید شده است.

تیزر هتل آپارتمان امید– آگهی تلویزیونی مشهد 

این تیزر به کارگردانی علی حسن زاده و به سفارش هتل آپارتمان امید ساخته شده است. این آگهی تلویزیونی در پر بیننده ترین ساعات سال در شبکه های مختلف تلویزیونی ایران پخش شده است.

.

فیلم پشت صحنه تولیدتیزر رب سرخ آبی

این تیزر به کارگردانی علی حسن زاده و به سفارش هتل آپارتمان امید ساخته شده است. این آگهی تلویزیونی در پر بیننده ترین ساعات سال در شبکه های مختلف تلویزیونی ایران پخش شده است.

 

.

فیلم معرفی کارخانه و مجتمع تولیدی پرتوصنعت پاژ 

این تیزر به کارگردانی علی حسن زاده به معرفی واحدهای مختلف شرکت پرتو صنعت پاژ می پردازد.

 

 

.

آگهی ویدئویی رستوران مدائن مشهد

این آگهی ویدئویی با تمرکز بر گذشته و تجربیات گرانسنگ خاندان معین درباری در حوزه رستوران داری طراحی وساخته شده است.

آگهی ویدئویی زعفران تشریفات به زبان عربی

این آگهی ویدئویی با تمرکز بر معرفی شرکت نگین زعفران آرون با برند تشریفات وجهت معرفی این مجموعه به مخاطبان عرب زبان طراحی وساخته شده است.

 

.

آگهی ویدئویی شرکت جوانه خراسان به زبان انگلیسی

این آگهی ویدئویی با تمرکز بر معرفی شرکت جوانه خراسان  وجهت معرفی این مجموعه به مخاطبان انگلیسی زبان طراحی وساخته شده است.

وساخت بیش از ۲۰۰ آگهی مختلف ویدیویی از سال ۱۳۷۹ در شبکه های مختلف تلویزیونی در کشور های مختلف. جهت بازدید تمامی آگهی ها با مدیر صفحه تماس بگیرید. ویا به کانال آپارات ما بپیوندید.